FAQ

Pranalife

Pranalife to autorska przestrzeń –sklep internetowy, w którym można kupić książki bezpośrednio od autorki. Ogromną radością oprócz pisania jest dla mnie również samodzielna dystrybucja książek, własnoręczne wkładanie historii młodych bohaterów w kartonowe owijki, by dotarły do rąk i wnętrz odbiorców, to nie tylko zwykłe pakowanie, to również część mojej energii, która płynie wraz z książkami do moich czytelników. To dla mnie bardzo ważne. W ten sposób tworzę dla Was książki z wnętrzem.

Prana jest energią życiową, czyli tym, czym książki są dla nas – tworzą nową energię wokół historii, bywa, że dzięki nim nieco inaczej zaczynamy postrzegać świat, łapiemy nowy i głęboki oddech, niekiedy zdrowy dystans.

Książki zostały przeznaczone dla dzieci 7+. Moją inspiracją są moje dzieci, zauważam ich potrzeby, wrażliwość i ciekawość świata. Chcą odkrywać to, co dotąd nie zostało odkryte, a ja zamierzam przygotować je do tego, by potrafiły, nie bały się i wierzyły, że dadzą radę dotrzeć tam, gdzie sobie wymarzą, i osiągnąć to, co sobie zamierzą. Wszystkim dzieciom życzę wytrwałości i wiary w swoje niepowtarzalne ja, ono poprowadzi Was tam, dokąd pragniecie tak naprawdę dotrzeć! Wesprze Was wewnętrzną nawigacją i poprowadzi ku przeznaczeniu. Dlatego nie bójcie się, wyruszajcie na przygody ku sobie! Czytajcie bajki ze wszystkich stron świata, eksplorujcie i zdobywajcie świat! I pamiętajcie –nigdy nie uciszajcie swojego wewnętrznego dziecka, ono czuje najczulej. Dlatego zachęcam również Rodziców, którzy pielęgnują w sobie ciekawość wewnętrznego dziecka, do wspólnego czytania.

Zdecydowanie tak! Zaplanowana jest seria pięciu bajek. Każdy z bohaterów ilustracji zamieszczonej na stronie głównej będzie miał swoją własną historię, której będzie towarzyszyło wiele pranalife`owych opowieści.

Bohaterowie, których będziecie spotykać w całej serii. Kolekcję rozpoczyna książka dla dorosłych „Powrót do ludzkości” . Dziecięcy bohaterowie –Leo, Luna, Jenny, Frank i Lily znają się za sprawą swoich rodziców, którzy wiele lat wcześniej chodzili do jednej klasy. Los jednak każdą rodzinę pokierował we właściwą dla nich stronę, mimo to spotykają się regularnie, by pielęgnować swoją przyjaźń. Dzięki nim zgłębicie treści ich życia i dostrzeżecie je w różnych odsłonach – leśnych, wielkomiejskich, różnorodnych . Od naturalnych przez magiczne, wypełnione słowiańskimi zwyczajami i oświetlone księżycowym pyłem, po różnorodne opowieści z rozmaitych zakątków świata. Zanurzycie się w lekturze, w świecie emocji, rozłąk, tęsknot i powrotów. Zapraszam do pranalife’owego świata opowieści!

Na chwilę obecną jedynym miejscem, w którym można kupić książki jest sklep internetowy: www.pranalife.pl

Kupując książki bezpośrednio ode mnie – autorki i jednocześnie wydawcy, wspieracie powstanie kolejnych książek z logo PranaLife. 

Płatności, dostawa, zwroty

Zamówienie można opłacić: przelewem tradycyjnym bezpośrednio na numer konta sklepu: 53 1050 1764 1000 0092 8662 0506 lub szybkim przelewem za pośrednictwem BlueMedia, Blikiem.

Oferuję dostawę kurierem DPD

Koszt wysyłki jest doliczany do każdego zamówienia w koszyku, przy wyborze opcji dostawy i płatności.

Jeśli mieszkasz w Gdańsku i masz ochotę osobiście odebrać zamówienie, to koszt dostawy wyniesie 0zł.

Przesyłka krajowa 11,99 od 1 do 5 sztuk (0,5-3kg)

Kurier DPD Przesyłka międzynarodowa (Europa) 38,99 (do 10 kg)

Dołożę wszelkich starań, by pokierować książkę zgodnie z jej przeznaczeniem i kierunkiem przez Was wybranym. Napiszcie do mnie na adres lidia@pranalife.pl

Zamówienia realizuję w ciągu dwóch dni roboczych od momentu otrzymania wpłaty od klienta.

Kiedy Wasze zamówienie zostanie wysłane, otrzymacie informacyjnego maila od przewoźnika z możliwością śledzenia przesyłki lub jej ewentualnego przekierowania.

Jeżeli książki, które do Was dotrą okażą się uszkodzone i ich stan nie pozwoli na przyjemne odkrywanie treści książki, to możecie je odesłać w ciągu 14 dni od zakupu. Więcej informacji o zwrotach można znaleźć tutaj.  

Niestety nie. Te książki, które posiadają osobistą dedykację lub autograf przeznaczone są wyłącznie dla ich odbiorcy i nie pozwalają na ich dalszą odsprzedaż.

Zapraszam do kontaktu e-mailowego: lidia@pranalife.pl

Przewiń do góry

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.