Dla Was

Przychodzę do Was z książkami, które pisałam, by odpowiedzieć na pytania zadawane przez moje dzieci. Wraz z bohaterami odkryjecie opowieści o naturze, która znajduje się wokół nas, i naturze wewnątrz nas. Zwrócicie uwagę na wielkie umiejętności małych stworzeń, na wpływ człowieka na naturę, dowiecie się również o mocy żywiołów – tych zewnętrznych i wewnętrznych, a przede wszystkim o tym, że naukę możemy czerpać ze wszystkiego, co znajduje się wokół nas, ważne, by się nie spieszyć i ją dostrzec, podobnie jak magię, która jest obecna w naszej codzienności. Zauważycie, że prawdziwa magia jest zarówno w nas samych, jak i wszędzie wokół – w zwykłych momentach. Jest w drzewach o magicznych właściwościach, o czym niestety większość z nas zapomina. Dowiecie się także o sile słowiańskiego pochodzenia i mądrości płynącej z doświadczeń naszych przodków oraz mocy i wspólnocie kobiet, które od zarania dziejów wspierały się w niezwykły sposób. W tych książkach nie znajdują się żadne czary-mary, natomiast dzięki nim dostrzeżecie naturę i magię w zwyczajnych rzeczach, a ponadto otulone są matczynym spokojem, który obejmuje wszystkie opowieści.

Jeżeli macie ochotę – zabawcie się w teatr! Bądźcie uczestnikami tych opowieści i pozwólcie, by osoba, z którą czytacie te książki, przeplatała wspólnie z Wami jej dialogi. Pobądźcie ze sobą nieśpiesznie i wcielcie się w bohaterów, zamieniając swój salon w teatralną scenę. Albo zwyczajnie – zanurzcie się w ich treściach i korzystajcie ze wspólnej chwili.

CO ŁĄCZY TE KSIĄŻKI? Bohaterowie, których będziecie spotykać w całej serii. Kolekcję rozpoczyna książka dla dorosłych „Powrót do ludzkości” . Dziecięcy bohaterowie –Leo, Luna, Jenny, Frank i Lily znają się za sprawą swoich rodziców, którzy wiele lat wcześniej chodzili do jednej klasy. Los jednak każdą rodzinę pokierował we właściwą dla nich stronę, mimo to spotykają się regularnie, by pielęgnować swoją przyjaźń. Dzięki nim zgłębicie treści ich życia i dostrzeżecie je w różnych odsłonach – leśnych, wielkomiejskich, różnorodnych . Od naturalnych przez magiczne, wypełnione słowiańskimi zwyczajami i oświetlone księżycowym blaskiem, po różnorodne opowieści z rozmaitych zakątków świata. Zanurzycie się w lekturze, w świecie emocji, rozłąk, tęsknot i powrotów. Zapraszam do pranalife’owego świata opowieści!

Przewiń do góry

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.